● 
 
معرفی فرماندار
الفenter">الف ب ج
عضویت در خبرنامه

فرماندار نکا:مشکل کمبود آب ۲۴ روستای نکا برطرف شد

۹۳، گفت: مشکل کمبود آب ۲۴ روستای نکا رفع شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا ، رحیم قاسمی طوسی در نشست خبری با اصحاب رسانه ، اظهار داشت: اصحاب رسانه نقش مهمی در بیداری وهوشیاری مردم داشته که باید از این رسالت خود در راه خدمت به جامعه استفاده کنند.

وی افزود: رسانه‌ها امین مردم و مدیران هستند و باید به عنوان پل ارتباطی میان دستگاه اجرایی و مردم حفظ آبروی افراد را سرلوحه کارخود قرار دهند.

قاسمی بیان کرد: باید عملکرد دولت تدبیر و امید اعتماد کرد و در این راستا رسانه‌ها می‌توانند با حفظ آرامش در جامعه کمک کنند.

به گفته فرماندار نکا، اصحاب رسانه می‌توانند با نقد منصفانه خود مدیران را در اجرای هرچه بهتر قوانین و مصوبات یاری رسانند.

وی افزود: نقدینگی در زندگی مانند خونی در رگ برای حیات لازم و ضروری بوده که می‌توانیم  با چرخش نقدینگی در واحدهای صنعتی جدی تر حرکت آنان را شروع کنیم و تا حدودی معضل بیکاری را در شهرستان رفع کنیم.

فرماندار نکا با اشاره به اینکه امسال با پیگیری به عمل آمده، مشکل آب ۲۴روستای شهرستان رفع شد، گفت: باید با برنامه‌ریزی درست محور توسعه شهرستان شناسایی شود و پیگیر مصوبات باشیم.

قاسمی طوسی به ظرفیت شهرستان در حوزه اقتصادی و گردشگری اشاره  کرد و گفت: باید این فضا را به درستی در جامعه معرفی و مطرح کنیم.

وی تصریح کرد: با تدبیر دولت، امیدواریم با تعامل رسانه با مدیران در سال ۹۴، شاهد شکوفایی در همه عرصه ها برای شهرستان نکا باشد.

وی گفت: طرح آرامش بهاری باید بهتر از سال‌های گذشته در بقاع و امامزاده‌های شهرستان برگزار و مساجد شبانه‌روزی برای ارائه خدمات به مسافران آماده باشند.

قاسمی طوسی افزود: طرح دریای مروارید آماده پذیرایی و میزبانی از مسافران دریا دوست در نوروز ۹۴ است.

وی افزود: نمایشگاه فرهنگی- هنری و صنایع دستی در نوروز ۹۴ در ورودی شهرستان در نکا برگزار می‌شود


چاپ خبر
تاریخ :1393/12/28 10:37 AM
تعداد کل بازدید کننده : 1665123 تعداد بازدید کننده امروز : 675 آدرس شما : 54.198.134.104
درباره ما | اخبار فرمانداری | تماس با ما