● 
 
معرفی فرماندار
الفenter">الف ب ج
عضویت در خبرنامه

نشست صمیمانه فرماندار شهرستان نکا با کارکنان فرمانداری در آستانه ی سال جدید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، مهندس احمدی فرماندار شهرستان نکا، در آخرین روز کاری از سال 1395 ، با کارکنان فرمانداری و بخشداریهای تابعه دیدار کرد.

در این نشست صمیمی فرماندار نکا، ضمن تبريك پيشاپيش عيد نوروز و آغاز سال ٩٦ و قدردانی از زحمات یکساله کارکنان در واحد های مختلف این سازمان بیان داشت: وظیفه همه ماست تا در جهت خدمت به مردم و اهداف نظام کوشا باشیم.

مهندس احمدی بابیان اينكه كاركنان يك اداره بيشترين وقت روزانه خود را با يكديگر سپري می‌کنند؛ افزود: معتقديم برگزاري این‌گونه برنامه‌های صميمي و ساده كمك خواهد كرد تا فرايند همكاري در بين همكاران افزایش‌یافته و پیشبرد اموركاري شتاب گيرد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به انتخابات دوازدهمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت : نگرش سیاسی همه افراد محترم است و ما برگزار کننده انتخابات در شهرستان هستیم که باید مطابق با قانون برای برگزاری انتخابات سالم تلاش کنیم.

این مسول اظهار امیدواری کرد همکاران همچون گذشته تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی با شکوه در این شهرستان به کار گیرند.

فرماندار نکا در ادامه گفت: خوشبختانه دولت تدبير و اميد توانست است با غلبه بر بسياري از مشكلات توفيقات زيادي را كسب كند و زمينه رفاه ، امنيت و اميد بيشتر مردم را فراهم سازد.

گفتنی است در پایان از تلاش و زحمات تمامی کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه تجلیل شد .


چاپ خبر
تاریخ :1395/12/28 4:06 PM
تعداد کل بازدید کننده : 1665175 تعداد بازدید کننده امروز : 727 آدرس شما : 54.198.134.104
درباره ما | اخبار فرمانداری | تماس با ما