● 
 
معرفی فرماندار
الفenter">الف ب ج
عضویت در خبرنامه

حضور یک شرکت سرمایه‌گذار روسی در نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا ، یک شرکت سرمایه‌گذار روسی جهت بررسی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و همکاری متقابل، از بخش‌های مختلف شهرک صنعتی نکا دیدن کرد

فرماندار نکا در دیدار با سرمایه‌گذار روسی بیان داشت: شهرستان نکا دارای ظرفیتی گسترده و منحصر به فرد در حوزه گردشگری و اجتماعی است و همین مقوله نکا را به گنجینه‌ای منحصر به فرد از استعداد در استان و کشور تبدیل کرده است.

مهندس احمدی افزود: فضای سرمایه‌گذاری در شهر نکا برای ورود سرمایه‌گذاران فراهم است و از ورود آنها با گرمی استقبال می‌کنیم و در صورت آمادگی شرکت روسی ما هم آمادگی همکاری داریم.

این مسول عنوان داشت: شهرستان نکا با داشتن ظرفیت ها و پتانسیل هایی همچون کارخانه سیمان، کارخانه سیلو، نیروگاه شهید سلیمی، همجواری با بندر امیر آباد و فرودگاه دشت ناز ، زمینه پذیرش فعالان اقتصادی و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی را فراهم می آورد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: سرمایه گذاری خارجی در نکا گامی نو در اندیشه فردایی بهتر می باشد ، و حضور سرمایه گذاران در شهرستان نکا، می تواند زمینه اشتغال و آبادانی شهرستان را فراهم کند و مشکل بیکاری بسیاری از جوانان را حل نماید.

مهندس احمدی تاکید کرد: سیاست ما در این دولت براین است که از اقلیم و طبیعتی که داریم برای اشتغالزایی استفاده کنیم.

فرماندار نکا در پایان عنوان داشت: حضور سرمایه‌گذاران در شهر نکا، ظرفیتی مناسب برای بهره‌مندی در زمینه‌های مختلف اقتصادی است که باید از وجود سرمایه‌گذاران، برای سرمایه‌گذاری به‌درستی استفاده کرد.


چاپ خبر
تاریخ :1395/12/21 1:01 PM
تعداد کل بازدید کننده : 1665179 تعداد بازدید کننده امروز : 731 آدرس شما : 54.198.134.104
درباره ما | اخبار فرمانداری | تماس با ما