● 
 
معرفی فرماندار
الفenter">الف ب ج
عضویت در خبرنامه

فرماندار نکا: آیت ا... هاشمی رفسنجانی در دوران سازندگی نقش فرماندهی سازندگی را به تصویرکشید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، مهندس احمدی در جلسه ستاد ارتحال آیت ا... هاشمی رفسنجانی این شهرستان بیان داشت: بعد از ارتحال حضرت امام (ره) خبر ارتحال آیت الله هاشمی سنگین ترین خبر برای ملت شریف ایران بوده است ، ایشان بعنوان یکی از پایه های نظام و انقلاب جمهوری اسلامی بودند

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری افزود: فقدان همرزم و همگامی که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با مقام معظم رهبری در پنجاه و نه سال تمام داشت، سخت و جانکاه است. هوش وافر و صمیمیت کم‌نظیر او در آن سالها، تکیه گاه مطمئنی برای همه کسانی که با وی همکار بودند بویژه برای مقام معظم رهبری به شمار می آید.

فرماندار نکا تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از خدمتگزاران صدیق امام ، رهبری و نظام جمهوری اسلامی بود و تردیدی در این نیست که قطعاً بعد از فوت ایشان شخصیتشان بیشتر شناخته خواهد شد

این مسول در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان مظلوم ترین شخص پس از شهید آیت الله بهشتی یاد کرد و علی رغم تخریب هایی که بر علیه این عالم فقید شد ، ملت قدرشناس ایران در مراسم تشییع جنازه ایشان حضور بی سابقه نشان دادند.

مهندس احمدی عنوان داشت : او یار و یاور مقام معظم رهبری و یار بین الحرمین وی بود ، صاحب عزای اصلی این مصیبت مقام معظم رهبری است چرا که یار باهوش ، وفادار و 59 ساله شان را از دست دادند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان اظهار داشت: هاشمی امیرکبیر نظام اسلامی ما بود ، طی ساعات گذشته دیدیم که شخصیت های مختلف نظام با حضور در رسانه ملی، علیرغم اختلاف نظرهایی که شاید در زمان حیات با ایشان داشتند، گریستند و منصفانه از خدمات وی گفتند.

فرماندار نکا افزود : بی تردید نقش بی بدیل و انکار ناپذیر این یار وفادار انقلاب و مردم، در تمامی دوران های پر فراز و نشیب زندگی پر ثمرش و خدمات برجسته و همیشه ماندگارشان در کنار ، پشتکار، صبوری ، آرامش ، اعتدال و عقلانیت ایشان که صرف ترویج و تحقق آرمان‌های بلند اسلام و انقلاب اسلامی کردند در تاریخ جاودان خواهد ماند.

از همه رؤسای ادارات و مسئولین شهرستان تقاضا دارم همه وفادارای های حضرت آیت الله هاشمی به اسلام،قرآن،نظام و رهبری را ارج نهاده و در حوزه مدیریتی خود تمهیدات لازم را جهت بزرگداشت این چهره برجسته در نظر بگیرند.

شایان ذکر است مراسم پاسداشت مجاهد نستوه، اسطوره ی صبر و گنجینه ی اسرار انقلاب و یار امام و یاور رهبری ، حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام روز جمعه از ساعت 9 الی 12 در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان نکا برگزار می شود.


چاپ خبر
تاریخ :1395/10/22 10:14 AM
تعداد کل بازدید کننده : 1665148 تعداد بازدید کننده امروز : 700 آدرس شما : 54.198.134.104
درباره ما | اخبار فرمانداری | تماس با ما