● 
 
معرفی فرماندار
الفenter">الف ب ج
عضویت در خبرنامه

فرماندار نکا : با انجام حرکات ساده ورزشی نشاط و شادابی را برای مردم به ارمغان آورید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، مهندس احمدی فرماندار شهرستان نکا، در جلسه شورای ورزش همگانی با محوریت المپیاد ورزشی بیان داشت : ورزش نه تنها فواید جسمانی با خود به همراه می‌آورد بلکه می‌تواند کاهش افسردگی، اضطراب، فراهم‌ آوردن سپری برای مقابله با استرس و بالا بردن عزت‌نفس و آسایش فکری داشته باشد.

فرماندار نکا استعداد سنجی و توسعه ورزش های همگانی را با محوریت المپیاد ورزشی مهمترین راهبرد دانست و گفت: حرکت‌های ورزشی باید متضمن کارایی، چابکی و نیرومندی بدن باشد

این مسول افزود: فرهنگ ایرانی، یک فرهنگ اصیل است، با انجام حرکات ساده ورزشی نشاط و شادابی را برای مردم به ارمغان آورید .

مهندس احمدی‌ با اشاره به اهمیت ورزش گفت: جوان سالم در رشد و پویایی در همه زمینه‌های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی دارد.

فرماندار نکا با اشاره به پتانسیلهای خوب شهرستان در تمامی رشته های ورزشی بویژه در رده های سنی نونهالان و نوجوانان گفتند: ورزشکاران و جوانان شهرستان نکا بسیار مستعد هستند که شکوفا شدن و به کارگیری این نیروی بالقوه باید مورد حمایت همه جانبه قرار گیرد.

مجتبی رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا با اعلام این خبرخاطر نشان کرد: المپیاد ورزشی در نکا از دهم بهمن ماه در۲۳ رشته ورزشی در سطح ۲۳ روستا و شهر نکا انجام خواهد شد.

دبیر برگزاری المپیاد ورزشی نکا تصریح داد: المپیاد ورزشی نکا در ده کمیته زیر نظر فرماندار با هدف توجیه برنامه ها وتشریح مسولیت اعضای کمیته ها به مباحث و هماهنگی ها خوبی رسیده است .

وی کمیته ها را به ترتیب کمیته فرهنگی، کمیته انتظامات ، کمیته بهداشت و درمان پزشکی,کمیته اجرایی،کمیته پشتیبانی، کمیته بخش مرکزی،کمیته بخش هزار جریب،کمیته افتتاحیه و اختتامیه ،کمیته بانوان و کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی نام برد.


چاپ خبر
تاریخ :1395/10/18 12:59 PM
تعداد کل بازدید کننده : 1665071 تعداد بازدید کننده امروز : 623 آدرس شما : 54.198.134.104
درباره ما | اخبار فرمانداری | تماس با ما