● 
 
معرفی فرماندار
الفenter">الف ب ج
عضویت در خبرنامه

آمادگی دهیاران این بخش برای استقبال از مسافرین نوروزی

به گزارش روابط عمومی بخشداری هزارجریب ، محمدیان بخشدار هزارجریب در جلسه دهیاران این بخش بیان داشت : دهیاران باید در استقبال از مسافرین نوروزی آمادگی کامل داشته باشند.
محمدیان با توجه به قرار گرفتن جاذبه‌های بخش در روستاها و به تبع آن حضور مسافران و گردشگران نوروزی در آبادی‌ها به منظور بهره از مواهب مذکور، تشکیل ستاد نوروزی در سطح روستاها در راستای ارائه خدمات به این مهمانان و نیز معرفی فرهنگ غنی نشات گرفته از سابقه تاریخی با شکوه این دیار و همچنین تغییر مثبت چهره روستاها را الزامی دانست.
وی با اشاره تاکیدات قبلی به دهیاران بخش هزارجریب، گفت: از نیمه دوم اسفند ماه با انجام طرحی ضربتی نسبت به پاکسازی بیش از پیش روستاها به خصوص ورودی‌ها و مکان‌های اسکان از نخاله‌های ساختمانی، پسماندها و علف‌های هرز و شست‌وشوی خیابان‌ها و… اقدام کرده و این پاکسازی با توجه به وضعیت روستا همه روزه یا هر چند روز یک‌بار تا پایان تعطیلات نوروزی انجام می‌شود
محمدیان بر مرمت حفاری‌های معابر، تعمیر شیرآلات و لوله‌های آب و فاضلاب تا قبل از ۲۰ اسفند تأکید کرد و خواستار خودداری از حفاری در روستاها تا پایان نوروز شد.
وی اضافه کرد: ضروری است دهیاری‌های بخش ، پارچه نوشته‌هایی را تحت عنوان «تبریک عید نوروز»، «خوشامدگویی به مسافران و گردشگران» و پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری را در لحظه تحویل سال از سطح مساجد پخش کنند.
بخشدار هزارجریب در ادامه بر نصب پرچم جمهوری اسلامی و پرچم‌های رنگی در مسیر جاده اصلی، ورودی‌های روستا و سطح آبادی‌ها تأکید کرد و بیان داشت به دلیل حضور خانواده‌ها در آخرین پنجشنبه سال بر مزار شهدا و قبور درگذشتگان، تمهیدات لازم جهت پاکسازی محیط آرامستان‌ها و خدمات‌دهی به مردم روستا در نظر گرفته شود.

DSC05708

DSC05720


چاپ خبر
تاریخ :1393/12/28 10:37 AM
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
نظرات:
نظرات شما
تعداد کل بازدید کننده : 1665088 تعداد بازدید کننده امروز : 640 آدرس شما : 54.198.134.104
درباره ما | اخبار فرمانداری | تماس با ما